FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

Alpačí nos 2
prodej ze dvora
km
Zrušit
3683 záznamů

Husí kůže 

16. leden 2016, 17.00
Domažlice - kino Čakan

Hororová komedie v českém znění ve 3DTeenager Zach Cooper (Dylan Minnette) je znechucen tím, že se z velkého města musel přestěhovat do malého městečka. Zjišťuje ale, že vše má i své světlé stránky - setkává se totiž s krásnou dívkou Hannou (Odeva Rush), která žije v sousedním domě. Ale i v těch nejprosluněnějších končinách občas slunce zajde za mraky.Cena 130 KčMládeži přístupno, 104 min.

Muzikál aneb Cesty ke štěstí 

16. leden 2016, 19.30
Domažlice - kino Čakan

MuzikálTřída pražské konzervatoře má na letním soustředění za úkol nazkoušet Starce na chmelu v původní muzikálové podobě. Na výsledku závisí jejich budoucí kariérní život. Studenti jsou ze začátku znechucení, že se budou věnovat klasickému českému muzikálu.Cena 130 KčNevhodný do 12 let, 85 min.

Creed 

16. leden 2016, 22.00
Domažlice - kino Čakan

Drama / Sportovní s titulkyRocky Balboa, bývalý světový šampion v těžké váze, se stane trenérem a mentorem Adonise Creeda, syna svého někdejšího soupeře Apollo Creeda. Sylvester Stallone tentokrát v roli trenéra.Cena 110 KčNevhodný do 12 let, 133 min.

Hasičský bál

16. leden 2016, 20.00
Milavče - KD

Hraje Hájenka

Hasičský bál

16. leden 2016, 20.00
Trhanov - u sv. Jána

Hraje Makadam.

Srovnej mu tu čepici

15. leden 2016, 19.30
Domažlice - velký sál MKS

Nová hra od autora Martina Volfa nesoucí název „Srovnej mu tu čepici“ zachycuje příběh stárnoucího muže, který kdysi neodolal svodům mladší ženy. Hra začíná tam, kde mnoho jiných příběhů končí a ukazuje odvrácenou stranu soužití s ženou o generaci mladší, která stále ještě touží po vzrušení, zájmu a dobrodružství. Předprodej vstupenek od 1. 12. 2015 v Městském informačním centru v DomažlicíchPředplatitelé koncertní a divadelní sezóny mohou uplatnit 20 % slevu po předložení abonentní vstupenky!

Srovnej mu tu čepici 

15. leden 2016, 19.30
Domažlice - velký sál MKS

DIVADELNÍ SOUBOR KOLOFANTÍ KOLOVEČNová hra od autora Martina Volfa nesoucí název „Srovnej mu tu čepici“ zachycuje příběh stárnoucího muže, který kdysi neodolal svodům mladší ženy. Hra začíná tam, kde mnoho jiných příběhů končí a ukazuje odvrácenou stranu soužití s ženou o generaci mladší, která stále ještě touží po vzrušení, zájmu a dobrodružství. Předprodej vstupenek od 1. 12. 2015 v Městském informačním centru v DomažlicíchPředplatitelé koncertní a divadelní sezóny mohou uplatnit 20 % slevu po předložení abonentní vstupenky!

Revenant zmrvýchvstání

15. leden 2016, 20.00
Horšovský Týn - kino

Hluboko v americké divočině zůstává lovec sám, zraněn a opuštěn. Díky silné vůli překoná nepřátelskou krajinu, brutální zimu a bojovné kmeny, to vše v neúnavné snaze přežít. Hrají: Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Will Poulter.... Dobrodružný film USA, přístupný od 15 let, 151 minut, titulky.Cena 120 Kč

Sportovní karneval

15. leden 2016, 20.00
Babylon

Mission Impossible - Národ grázlů

15. leden 2016, 20.00
Kdyně - kino

Zoufalá doba. Zoufalé činy.Ethan Hunt je zvyklý vyrážet na mise, jejichž úspěšné splnění je nemožné. Státním úředníkům se poněkud zajídají neortodoxní pracovní metody tajné vládní služby IMF, proto ji rozpustí a jejího šéfa Ethana Hunta chtějí hnát k zodpovědnosti. Mezitím se začíná o slovo hlásit mýtická organizace Syndikát, jejímiž členy jsou zběhlí tajní agenti. Jejím cílem je prostřednictvím řízených teroristických útoků zavést trochu jiný světový pořádek. Ačkoliv Hunt nemá pro akci proti Syndikátu oficiální pověření a pohybuje se v ilegalitě, shromáždí své zkušené parťáky a pokusí se tyto profesionální teroristy zastavit. Pomáhá mu i krásná britská agentka Ilsa Faust, která má jedinou vadu na kráse - nedá se jí úplně věřit, protože dost možná pracuje pro druhou stranu.