FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

Alpačí nos 2
prodej ze dvora
km
Zrušit
2833 záznamů

Creed III

3. březen 2023, 20.00
Kino Čakan Domažlice

3. března 2023 | pátek (20:00)   drama | sportovní | titulky Cena 130 116 min. - Režie: Michael B. JordanScénář: Zach Baylin, Keenan CooglerKamera: Kramer MorgenthauHudba: Joseph ShirleyHrají: Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Jonathan Majors, Phylicia Rashad, Wood Harris, Florian Munteanu, Selenis Leyva, Spence Moore II drama | sportovní | titulky Poté, co Adonis Creed (Michael B. Jordan) ovládl svět boxu, se mu daří jak v kariéře, tak v rodinném životě. Když se po dlouhém trestu ve vězení znovu objeví jeho přítel z dětství a bývalý boxerský zázrak Damian (Jonathan Majors), touží dokázat, že si zaslouží svou šanci v ringu. Konfrontace mezi bývalými přáteli je víc než pouhý zápas. Aby Adonis vyrovnal skóre, musí dát v sázku svou budoucnost a utkat se s Damianem - bojovníkem, který nemá co ztratit. (Vertical Ent.)

ROHÁČI Z LOKTE

3. březen 2023, 19.00
MKS Domažlice

Koncert Roháčů uvedeme v rámci tzv. Klubové scény – vytvoříme improvizovaný klub, sedět budete u stolků a během koncertu můžete kupovat a konzumovat nápoje. Kapacita sálu bude ale kvůli stolové úpravě omezena, s nákupem či rezervací vstupenek proto neváhejte. Vstupenky v předprodeji v MIC v Domažlicích a on-line. Cena v předprodeji 200 Kč, cena na místě 230 Kč

Beseda v Gorilla café - Návrat vlků na Šumavu

3. březen 2023, 20.00
3. březen 2023, 22.00
Klenčí pod Čerchovem

Dne 3.3.2023 od 20:00 hod v Gorilla café beseda: "Jan Mokrý -Návrat vlků na Šumavu". Na Šumavu se vrátili vlci! Vstupné je 100 Kč, rezervace místenek nutná na tel.602421922 nebo mail: info@gorillacafe.cz.Typ akce: ostatní (přednáška, přednáška, přednáška)Další informaceAdresa místa konáníGorilla café, Klenčí pod Čerchovem 315, Klenčí pod Čerchovem, 34534CenaPlné vstupné: 100 KčČasová náročnostDoba trvání: 120 minutOrganizátorClub Gorilla CaféZdroj: Městys Klenčí pod Čerchovem

Kurz tance a společenské výchovy pro mládež

3. březen 2023, 19.00
Horšovský Týn - velký sál MKZ

MKZ Horšovský Týn pořádá Kurz tance a společenské výchovy pro mládež od 3. března do 19. května 2023.

Meditace pro zkvaliznění života

2. březen 2023, 18.00
Sport centrum Hojda Domažlice

Meditace pro zkvaliznění života.Potřebuješ na chvíli vypnut od stresu, povinností a práce, potřebuješ objevit něco, co tě pomůže zvládat stres a životní situace lépe a s nadhledem,potřebuješ znovu nalézt klid, uvolnit se a hýbat se?Pojď ze sebe dostat frustraci, stres, vztek a napětí.Přijď a nahlédni do toho, jak příjemná meditace může být. Nemusíš být guru aby si zvládal meditovat. Myslíš, že to není pro tebe? Tak se přijď přesvědčit, že právě pro tebe to je. Sport centrum Hojda Domažlice (na plakátu místo a čas pro MKS Modrá hvězda Kdyně)Každý čtvrtek od 18:00 hodinCena 160 KčRezervace pouze SMS 731 520 645 ve tvaru: jméno a příjmení, den, počet osob.Rezervace je závazná, v případě ze nemůžeš, pošli prosím za sebe náhradu.

Zatmění

2. březen 2023, 20.00
Kino Čakan Domažlice

2. března 2023 | čtvrtek (20:00)   česká komedie | thriller Cena 130 Kč 85 min. | 12+ -  Režie: Petr Kubík Scénář: Jc KovářKamera: Vojtěch NedvědHrají: Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Ján Jackuliak, Tereza Švejdová, Albert Čuba, Vladimír Polák, Robin Ferro, Josef Carda, Anna Kadeřávková   česká komedie | thriller Pozdní odpoledne sychravého dne je předzvěstí neúplného zatmění měsíce a s tím spojených pokleslých úmyslů. Netradiční postavení Slunce a Luny dává vzniknout neobvyklému jevu, krvavému měsíci. Krvavý měsíc. Krev. Zatmění. Parafráze zatemněné mysli a eskalace tak banální situace, jakou dopravní nehoda může být. Je to již dlouhý měsíc, co okresem otřáslo zmizení ženy. Beze stop. Osiřelý manžel ztrácí bez své milované chuť do života, den za dnem se s alkoholem slévá v jeden. V ten samý čas jako opouští místní nálevnu a podnapilý nasedá do svého vozidla, se na druhé straně satelitního městečka Jonášov vstupuje do prázdné ulice mladík oblečen jako obyvatel vilové čtvrti, do které právě vstoupil. Blíží se ke staršímu, na ulici zaparkovanému, mercedesu, vytahuje planžetu, otevírá auto, startuje a odjíždí. Město Jonášov protíná okresní silnice, ale ani jeden z těchto dvou mužů se nehodlá pouštět do rizika jízdy v provozu. Oba míří k zapadlé asfaltové cestě, která vede skrze les mimo okres. Na této cestě, kterou ročně projede ne víc aut, než je znamení zvěrokruhu, se setkávají vozidla opilce a zloděje. Oba v závěsu nervózně projíždí silnicí, když jim průjezd zahradí z lesa vyjíždějící SUV, na což ani jedno vozidlo nedokáže reagovat. Ozve se rána. Rána. Krev. Zatmění. Trojice v sobě zaklíněných vozidel zcela zablokovala nevyužívanou komunikaci. Z aut se pomalu soukají tři muži, trochu zmatení, trochu zděšení. Ze zjevných příčin nikoho ani nenapadne k nehodě volat policii. (Bohemia MP)

JAK VÍLA MODROVLÁSKA SPLNILA TŘI PŘÁNÍ

2. březen 2023, 10.00
Bělá nad Radbuzou

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ PRO DĚTI Z MŠ A ZŠSrdečně zveme i zájemce z řad veřejnosti(vstupné dobrovolné)

Někdo klepe na dveře

1. březen 2023, 20.00
Kino Čakan Domažlice

1. března 2023 | středa (20:00)  horor | thriller | titulky Cena 140 Kč 102 min. | 15+ - Režie: M. Night ShyamalanScénář: M. Night ShyamalanKamera: Jarin Blaschke, Lowell A. MeyerHudba: Herdís StefánsdóttirHrají: Jonathan Groff, Dave Bautista, Rupert Grint, Nikki Amuka-Bird, Ben Aldridge, Abby Quinn, Kristen Cui, William Ragsdale, M. Night Shyamalan horor | thriller | titulky Rodinná dovolená v chaloupce utopené v lesích, daleko od veškeré civilizace, probíhala skvěle. Než se na jejich prahu objevili ti čtyři. Vypadají jako členové šílené náboženské sekty a snaží se nebohým dovolenkářům vysvětlit, že svět, jak ho znají, skončí, pokud ho právě oni nezachrání. Nechtějí po nich vlastně nic složitého. Stačí, aby se mezi nimi našel dobrovolník, který pro spásu planety ochotně udělá to, co by nikdo dobrovolně neudělal. Zní to šíleně, že jo? A když k tomu přičtete, že čtveřice zvěstovatelů se skutečně chová jako naprostí magoři, kromě argumentů sahají tu a tam i k násilí a barvitě líčí nejrůznější apokalyptické vize, je jasné, že ten, kdo jim uvěří, by musel být stejný blázen jako oni. Jenže zatímco zpočátku v členech terorizované rodiny ani náznakem nehlodá semínko pochybnosti, události postupně nabírají takový spád, že je otázka „A co když je to pravda?“ čím dál relevantnější. Najdou sílu učinit neuskutečnitelné? Pokusí se osud oblafnout? Nebo se z nich už taky stávají šílenci jako ti samozvaní jezdci Apokalypsy? Jsou to otázky, ze kterých mrazí. A připravte se na to, že z odpovědí bude mrazit ještě víc. (CinemArt)

Kurz tkaní s Martou Volfíkovou

23. únor 2023, 17.00
23. březen 2023, 19.00
Kdyně - kino

Kurzovné činí na 10 hodin 650,-Kč a hradí se v pokladně infocentra.23.2.2.3.9.3.16.3.23.3.Datum konání: 23. 3. 2023 začátek od 17:00Místo konání: Kino Kdyně, Americká 293, 345 06 KdyněTyp akce: ostatníOrganizátor: Turistické informační centrum KdyněPlné vstupné: 650 KčZdroj: Turistické informační centrum Kdyně23.února od 17.00 do 19.00 hod. začíná v Muzeu příhraničí první část kurzu tkaní s Martou Volfíkovou. Do tajemství této techniky nás bude postupně zasvěcovat po dobu 10 hodin, které rozdělíme na pět setkání ( 2.3. 9.3. 16.3. 23.3. ). Můžete si zkusit na stolním tkacím stavu vyrobit šálu nebo látku dle vlastní fantazie. Vyrobené kabelky, šály a polštáře můžete zhlédnout jako inspiraci od příštího týdne v TIC. Máme dostatek vlastní vlny, ale můžete si donést i vlastní materiál.

akce 03 3

3. leden 2020, 2.01
3. leden 2020, 2.05
detail mista konani

text of akce