FAQ Chyba, návrh nebo dotaz?

Chodsko.net

Chodsko.net

portál o současném i minulém dění v okolí Domažlic

Alpačí nos 2
prodej ze dvora
km
Zrušit
3683 záznamů

Tradiční chodský bál

30. leden 2016, 20.00
Starý Klíčov - kulturní dům

Zveme Vás od 20 hodin v sále kulturního domu ve Starém Klíčově. K tanci a poslechu bude hrát KT Band.

Gangster Ka - Afričan

30. leden 2016, 20.00
Kdyně - kino

Z polosvěta není cesty zpět.Závěrečná část temného příběhu Gangster Ka: Afričan režiséra Jana Pachla zdůrazňuje fakt, že spáchané zlo nemůže být jen tak pominuto. Jaké jsou mechanismy organizovaného zločinu? Lze nad nimi zvítězit? Po nepochopitelném útěku přímo z rukou policie, opouští Kraviec Českou republiku. Začíná nová etapa jeho zločinného života. Káčko už nemá co ztratit. Teprve teď začíná vyplouvat na povrch veškerý odpad, který po něm zbyl. Káčko se usazuje na Seychelských ostrovech, v rukou má směnku na 80 milionů, která z fleku může položit premiéra i vládu. 6 miliard z vytunelovaného podniku Čepro se pomalu rozpustilo, je potřeba přijít s novým zdrojem příjmu. I kdyby kvůli tomu měl udělat státní převrat. Česká republika tak exportuje do světa gangstera prvotřídního formátu. Ať už to jsou Seychely nebo Jihoafrická republika, všude kam tento gangster vstoupí, likviduje místní mafii a nastoluje vlastní řád. Na povrch se derou negativní vlastnosti jeho charakteru v závislosti na přemíře užívání drog a alkoholu. Káčko se mění z nadprůměrně inteligentního podvodníka na nejtemnějšího gangstera, vraha a obchodníka s narkotiky. A to je místo v polosvětě, ze kterého není návratu…

Mission: Impossible - Národ grázlů

30. leden 2016, 20.00
Holýšov - kino

Zoufalá doba. Zoufalé činy.Ethan Hunt je zvyklý vyrážet na mise, jejichž úspěšné splnění je nemožné. Státním úředníkům se poněkud zajídají neortodoxní pracovní metody tajné vládní služby IMF, proto ji rozpustí a jejího šéfa Ethana Hunta chtějí hnát k zodpovědnosti. Mezitím se začíná o slovo hlásit mýtická organizace Syndikát, jejímiž členy jsou zběhlí tajní agenti. Jejím cílem je prostřednictvím řízených teroristických útoků zavést trochu jiný světový pořádek. Ačkoliv Hunt nemá pro akci proti Syndikátu oficiální pověření a pohybuje se v ilegalitě, shromáždí své zkušené parťáky a pokusí se tyto profesionální teroristy zastavit. Pomáhá mu i krásná britská agentka Ilsa Faust, která má jedinou vadu na kráse - nedá se jí úplně věřit, protože dost možná pracuje pro druhou stranu.

Dětský maškarní bál

30. leden 2016, 15.00
Hříchovice

na dupárně - srdečně zveme děti a rodiče v maskách. Zajištěna hudba, bohatý program, hry a soutěže s odměnami, občerstvení pro děti i dospělé, výčep se vším všudy. Vstupné 10,- Kč.

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda 

30. leden 2016, 17.00
Domažlice - kino Čakan

Animovaná komedieČiperné veverky Alvin, Simon a Theodore jsou zpět! A jsou jako vždy nabití energií, písničkami a především naprosto šílenými nápady. Cena 125 KčMládeži přístupno, 92 min.

Tajemství jejich očí 

30. leden 2016, 19.30
Domažlice - kino Čakan

Mysteriózní / Thriller s titulkyV napínavé temné detektivce „Tajemství jejich očí“ excelují Julia Roberts, Nicole Kidman a Chiwetel Ejiofor. Cena 110 KčNevhodný do 12 let, 111 min.

Bod zlomu

30. leden 2016, 22.00
Domažlice - kino Čakan

Akční film s titulkyMladý agent FBI (Utah) v utajení inflitruje zlodějský gang, jehož členové si libují v extrémních sportech. Žijí s totálně uvolněným přístupem k životu . . i k zákonům. Cena 110 KčNevhodný do 12 let, 115 min.

Staročeský bál

30. leden 2016, 20.00
Klenčí - hotel u nádraží.

Tradiční bál v Klenčí.

Dětské maškarní + silvestrovské repete v maskách

30. leden 2016, 17.00
Pelechy

Více informací na plakátu.

1. rodinný ples

30. leden 2016, 17.00
Luženičky

K TANCI A POSLECHU HRAJE KAPELA ZRCADLA